WalewskiSawicki
22.6.2018, 38 lat

Jak znaleźć dobrego męża?

Państwo młodzi

Temat wydaje się staroświecki. Jeśli jesteś feministką, możesz potraktować ten tekst jako stek zabawnych bzdur i nieźle się uśmiać.

Kobieta nie jest zmuszona oddawać swoje ciało mężczyźnie, aby posiadać dzieci. Zaprojektowano infrastrukturę, która uniezależniła reprodukcję kobiet od zamążpójścia. Istnieją banki nasienia, do których deponują swój materiał najlepsi męscy reproduktorzy. Wiele państw wprowadziło ustawy, dzięki którym związki dwóch kobiet są równoważne małżeństwu.

Wciąż jednak pozostaje pewna grupa Pań, które pragną z jakiegoś powodu mieć męża. Nie jakiegoś męża, tylko nawet dobrego.

Jednak „dobry” nie zawsze oznacza to samo. Mówi się, że to, co dobre do wszystkiego, tak naprawdę jest do niczego. Niestety, nie inaczej wygląda sytuacja z mężami. Aby ułatwić wybór, wyznaczyłem pewne kryteria, uzależnione od Twoich potrzeb.

Jak znaleźć męża, który nie zdradza?

Taki mąż musi być przede wszystkim szpetny i mało zaradny.

  • Najlepiej niech będzie brzydki. Twoje konkurentki instynktownie wiedzą, że nie warto ryzykować wpadki z nieatrakcyjnym partnerem, bo dzieci mogą wyglądać do niego podobnie.
  • Dobrze, jeśli ma widoczne choroby. Działa to podobnie, jak brak atrakcyjności, niestety obarczone jest pewnym ryzykiem późniejszej opieki. Od czego są jednak rozwody?
  • Dobrze, jeśli nie ma mieszkania. W przypadku zdrady zawsze możesz wyrzucić go z domu. Musisz wiedzieć, że mężczyźni są dosyć praktyczni i ryzyko utraty lokum będzie go skutecznie zniechęcać.

Jak znaleźć męża, który utrzyma rodzinę?

Tego męża musisz uczynić pantoflem, aby wiedział gdzie jego miejsce i skupił się na zarabianiu pieniędzy. Powinien być trochę frajerem i dobrze, jeśli jest odrobinę mniej atrakcyjny od Ciebie.

  • Niech w Ciebie dużo zainwestuje, zanim dasz mu posmakować swych cielesnych dóbr. Zawsze będziesz mogła szantażować go porzuceniem. Im więcej na tym utraci, tym lepiej przemyśli decyzję, czy warto zaczynać wszystko od nowa.
  • Pamiętaj, że jak zaczynasz, tak kończysz. Musisz wyjść z pozycji dominującej. To ty robisz łaskę, że z nim jesteś, a nie na odwrót. Będzie chciał dla Ciebie pracować tylko wtedy, jeśli będziesz jego boginią.
  • Małżeństwo wyłącznie z majątkową wspólnotą. Jeśli mąż będzie stwarzać problemy, rozwiedziesz się i odbierzesz mu połowę mienia.

Jak znaleźć męża, który Ci da ładne dzieci?

Musisz skupić się na urodzie i figurze faceta. Mówiąc krótko, szukaj „ciacha”.

  • Atrakcyjni mężczyźni płodzą ładne córki. Ten fakt jest mało znany sapioseksualnym intelektualistkom, jednak normalne kobiety czują to instynktownie. Nie stwierdzono dużego wpływu wyglądu ojców na urodę ich synów, ale też jakiś jest.
  • Ryzykujesz niestety zdrady. Wiele kobiet, szczególnie tych brzydszych od Ciebie, będzie się chciało z nim „puścić”, ryzykując wpadkę, aby zyskać potomstwo, którego nie da im osiągalny dla nich stały partner.

Jak znaleźć męża, który Ci da mądre dzieci?

Niestety, to niemożliwe. Jak ostatnio czytałem, inteligencja dziecka jest zależna głównie od inteligencji matki. Co prawda artykuł pochodził z popularnej prasy, jednak wydaje się być prawdziwy, bo każda żona uważa się za mądrzejszą od swojego męża.

Jak znaleźć męża, który jest dobrym kochankiem?

Mąż z założenia nie przyśpieszy bicia Twojego serca, bo jest już zdobyty. Mówiąc obrazowo, papierowa robota jest rzadko kiedy podniecająca.

Wybierz męża innej kobiety. Dobrze jeśli jest seksualnie atrakcyjny, w końcu masz dobrze się bawić.

Podsumowanie

Traktuj ten artykuł odrobinę żartobliwie. Świat nie jest tak prosty, jak kartka papieru, nawet jeśli jest pognieciona. Kobiety nie mają też pięciu potrzeb w odniesieniu do męża, tylko o wiele więcej. Możesz chcieć mieć męża kucharza, ogrodnika czy masażystę, lub nawet wszystkich naraz.

Możesz czuć się rozczarowana, że nie wspomniałem o oczekającym na Ciebie księciu, ukrytym gdzieś za tłumem niedorobionych absztyfikantów. Ideał na pewno istnieje.

Pamiętaj jednak, że ideały, jak róże, miewają kolce. Jako przykłady wymienię Greya o pięćdziesięciu twarzach i Edwarda ze Zmierzchu.

Hmm... Życzę księcia na białym lub czarnym koniu, odpowiednio do potrzeb ;-)