WalewskiSawicki
23.6.2018, 38 lat

Jak łatwo zdobyć kobietę?

Chodź ze mną

Kobiet jest sporo i stanowią około 50% populacji. Większość dba o atrakcyjny wizerunek, maluje się i stroi. Zwykle mówią, że robią to dla siebie i koleżanek. Można jednak równie dobrze założyć, że robią to dla mężczyzn.

Co jest grane? Inwestują w makijaż i modę, ale są dla Ciebie nieosiągalne? Masz problemy, aby zdobyć odpowiednią i chętną?

Możesz być pewny, że robisz źle wiele rzeczy.

Odrzuć złudzenia i się nie oszukuj

Jesteś dla niej jak brat? Jesteś jej przyjacielem? Stoisz na przegranej pozycji. Tak dziewczyny dają kosza chłopakom, których lubią, ale nie chcą nic więcej. Dla niej jesteś męską koleżanką. Będziesz się tylko frustrować wysłuchując historii o chłopakach, którzy ją zranili lub ranią.

Stawiasz jej posiłki i drinki? Gdy dziewczyna wykorzystuje Cię, zwyczajnie musi być miła, ale nie myl tego z miłością. Być może kiedyś odwdzięczy się seksem, jednak w łóżku będzie jak kłoda. Idź już lepiej do prostytutki, bo obsłuży Cię lepiej i taniej Cię to wyniesie.

Zadbaj o wygląd

Kobiety obserwują i wyciągają wnioski. Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami, jednak patrzą głównie na piersi, pośladki i twarz. Kobiety to wzrokowcy na wyższym poziomie. Twoje tłuste włosy, poszarzały kołnierz i plamy na spodniach informują je, że jesteś brudasem. Fryzura z poprzedniej epoki i skarpety w sandałach zdradzają prawdę, że nie dbasz o wizerunek. Nadmierna tęgość i ciężki oddech po wejściu na kilka schodków dają im znać o słabej kondycji i obżarstwie.

Popatrz w lustro i pomyśl, co możesz poprawić. Wyglądaj reprezentacyjnie, aby kobieta nie wstydziła się mieć Ciebie u swojego boku:

  • Nie znasz się na modzie? Przyjaciółka, która dała Ci kosza, chętnie Ci pomoże lepiej się ubrać. Zabierz ją na zakupy, bo kobiety to lubią. Mniej wydasz i będziesz dobrze wyglądać.
  • Idziesz do fryzjera? Nie dyktuj, jak ma Cię ostrzyc. Poproś o odpowiednią dla siebie fryzurę, łatwą do utrzymania.
  • Nosisz okulary? Nie wyglądaj jak okularnik-kujon. Zainwestuj i wybierz modne oprawki, dobrane do Twojej twarzy. Zrobisz wrażenie intelektualisty.
  • Miej schludne paznokcie. Nic tak nie mierzi kobiet, jak brud pod paznokciami czy ich obgryzanie.

Szukaj chętnych i się na nich skupiaj

Być może marzy Ci się dziewczyna, za którą oglądają się wszyscy. Zanim się za nią weźmiesz, oceń czy jest Tobą zainteresowana, aby nie tracić czasu na pewną porażkę.

Kobiety boją się odrzucenia. Rzadko która wykona pierwszy krok w Twoją stronę. Wolą kokietować mężczyznę, aby to on podjął ryzyko. Jeśli tego nie czujesz, masz utrudnione zadanie.

Kobiety nie mówią wprost. Wolą zerkać w Twoim kierunku i prezentować swe wdzięki, abyś je zauważył i wykazał inicjatywę. Jeśli to dostrzegasz, ruszaj do akcji.

Kobiety są bardziej śmiałe, gdy o Ciebie rywalizują. Jeśli się zastanawiasz, czy jesteś w jej typie, sprawdź jak zareaguje, kiedy zaczniesz zaczepiać jej koleżankę.

Jeśli kobieta oferuje Ci pomoc, prawie na pewno jest Tobą zainteresowana. Chce się przed Tobą wykazać, abyś zwrócił na nią uwagę.

Jeśli kobieta prosi Ciebie o pomoc przy męskiej robocie, typu montaż mebli czy wybór samochodu, jest duża szansa, że jest Tobą zainteresowana i chce dać Ci szansę, abyś mógł udowodnić swoją wartość.

Wybieraj młodsze od siebie. Kobiety dojrzewają szybciej i wolą starszych mężczyzn. Młodszym paniom zaoferujesz więcej, niż swoim rówieśnicom.

Zaoferuj atrakcyjny styl życia

Kobiety lubią mężczyzn, którzy są zaradni i optymistyczni. Jak James Bond, który ma poczucie humoru i wychodzi z każdej sytuacji bez szwanku.

Chwal się sukcesami i tym, jak rozwiązujesz problemy. Nigdy się nie użalaj nad sobą, bo życiowe porażki nie są niczyją mocną stroną. Nie mów źle o byłych partnerkach, bo to znak, że akceptujesz niskie standardy.

Bądź fajny, a nie pretensjonalny. Przykładowo, zabierz ją w miejsce, gdzie będziecie się czuć dobrze oboje. Jeśli pójdziecie do drogiej restauracji i przez cały pobyt będzie Cię stresować wysokość rachunku, wypadniesz fatalnie. Lepszym rozwiązaniem wydaje się wyjście do parku na lody.

Mów jej, że Ci się podoba. Dobry komplement jest prosty i naturalny. „Dobrze wyglądasz w tej sukience”, „masz świetne nogi”, „ślicznie pachniesz”, itp.

Bądź skromny i nie konfabuluj. Niech odkrywa kim jesteś, zamiast się zastanawiać, co i po co zmyśliłeś. Kobiety się znają na ludziach.

Podsumowanie

To podstawy. Jeśli Ci czegoś brakuje, daj znać, a temat rozszerzę.

Mówiąc krótko: bądź zwycięzcą, a nie przegranym.

Jeśli Ci się wydaje, że możesz wziąć kobietę na litość, bądź świadomy, że to taktyka przystojnych i wyrachowanych drani, którzy znają się na kobietach o wiele lepiej od Ciebie.

Życzę… powodzenia!